Zobacz też inne firmy w tej kategori

Biuro projektowe PRESTO Irena Betlejewska
Kamionka 7
87-300 Brodnica
602 33 64 74


Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
8:00-16:00


Projekty indywidualne

Wykonujemy wielobranżowe projekty budowlane, wykonawcze oraz powykonawcze dla nowoprojektowanych obiektów jak i budynków istniejących w zakresie przebudowy, rozbudowy, nadbudowy czy remontu. Zakres projektu obejmuje wszystkie branże: architekturę, konstrukcję, instalacje sanitarne, elektroenergetyczne oraz drogowe wraz z ich koordynacjami.

 

Projekty typowe

Każdy typowy projekt domu wymaga dostosowania do warunków wynikających z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub Warunków Zabudowy.

W ramach adaptacji możliwe są również modyfikacje projektu wynikające z indywidualnych potrzeb.

Proces adaptacji projektu gotowego można podzielić na dwie części: obowiązkową i dodatkową.

Część obowiązkowa obejmuje dostosowanie projektu gotowego do działki, czyli do nośności gruntu, do stref obciążeń śniegiem i wiatrem, stref przemarzania gruntu oraz wysokości wód gruntowych. W ramach adaptacji sporządza się również projekt zagospodarowania terenu z uwzględnieniem projektowanego budynku na odpowiedniej mapie geodezyjnej przeznaczonej do celów projektowych.

Część dodatkowa adaptacji to dostosowanie wybranego przez Państwa projektu do indywidualnych potrzeb Inwestora. Najczęściej zmianie podlega wielkość i lokalizacja otworów okiennych i drzwiowych, zmiana lokalizacji tarasu, zmiana sposobu ogrzewania budynku, podniesienie ścianki kolankowej, doprojektowanie podpiwniczenia itp.

 
NASI PARTNERZY:
- OKRUCH NARZĘDZIA - TECHNIKA WARSZTATOWA I BUDOWLANA
- Wiesław Mistelski

Nr ewidencyjny w katalogu 101, ostatnia aktualizacja: 2018.01.18, odwiedzin: 10893

PROMOCJE TEJ FIRMY

FotoNazwaCenaPromocja
 
 

Strona należy do Agencji Reklamowej MEDIAMIX i PORTALU BRODNICA.NET.

stat4u